Komputery Dla Firm | infolinia: (+48) 797-650-300 | info@komputerydlafirm.krakow.pl
thumb
thumb
thumb

Latitude 12 E5250

ID: 0172
DELL Latitude 12 E5250
Konfiguracja
 • Procesor Intel i5-5300U(2,3-4,0 GHz) 2 rdzenie, 4 wątki 3MB cache
 • Matryca 12,5 FHD 1366x768 wide-view, matowa
 • Grafika Intel 5500
 • Pamięć DDR3L 8192MB 1600 MT/s (możliwość rozszerzenia do 16 GB)
 • Dysk twardy 500 GB SSD (możliwość rozszerzenia/wymiany)
 • Napęd optyczny DVD+/-RW
 • Kamera HD
 • Macierz cyfrowych mikrofonów z redukcją szumu
 • Klawiatura QWERTY PL/US
 • Bateria 3-komorowa 38WHr z technologią ExpressCharge
 • Technologia Intel vPro (zwiększony poziom bezpieczeństwa)
Łączność bezprzewodowa
 • Bluetooth 4.0
Łączność przewodowa
 • USB 3.0 x3 One z Power/share
 • Gigabit Ethernet
 • Czytnik kart pamięci SD
 • Gniazdo mikrofon/słuchawki (combo)
 • Złącze stacji dokującej
System operacyjnyWindows 8.1 Professional (64-bitowy)
Gwarancja3-letnia Producenta typu NBD (Next Business Day) od daty produkcji. Naprawa u Klienta w następnym dniu roboczym.
PochodzenieDystrybucja Dell, sprzęt fabrycznie nowy
WyposażenieFabryczny zestaw: komputer, zasilacz, dokumentacja, oryginalne pudełko.
Specyfikacja CSG-EN-XX-ALL-Latitude-12-E5250-Spec-Sheet.pdf
 • 2 350 zł
 • (netto: 1 910,57 zł)
zapytaj o dostawę

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 2000 zł przy przedpłacie na konto.

Dział obsługi

Od pon. do pt.: 9-18, oraz co drugą sobote.

infolinia: (+48) 797 650 300

info@komputerydlafirm.krakow.pl

GWARANCJA NBD na sprzęt

możliwość rozszerzenia gwarancji do

5 LAT

System operacyjny

Z Windows 8.1, pozwalającym na bezproblemową obsługę najbardziej wymagających aplikacji. System Windows 8.1 Pro umożliwia sterowanie za pomocą ekranu dotykowego(Oferta może zależeć od kraju i konfiguracji).

Stworzony do pracy. Zaprojektowany, aby robić wrażenie.

Cienka i lekka konstrukcja do pracy mobilnej: przedstawiamy najcieńszy i najlżejszy notebook Dell klasy standardowej. Dzięki możliwości całodniowej pracy na zasilaniu akumulatorowym notebook pozwala działać produktywnie w każdym miejscu.

Pełna gama funkcji dla pracowników firm: rozwiązania są dostępne z najnowszą generacją procesorów Intel Core, a także opcjonalną podświetlaną klawiaturą i wieloma opcjami portów, pamięci masowej, łączności oraz wyświetlaczy, oferowanymi użytkownikom wszystkich notebooków Latitude.

Doskonała konstrukcja gwarantuje doskonałe wrażenia: nasze produkty wyróżniają się zarówno wyjątkowym pięknem, jak i wytrzymałością dzięki opcjom wyświetlaczy LCD wykonanych ze stopu magnezu oraz opcjonalnemu ekranowi dotykowemu pokrytemu odpornym na zarysowania szkłem Corning® Gorilla® Glass NBT(Oferta może zależeć od kraju i konfiguracji).

Discover the Latitude 5000 Series laptops

The world’s most secure business laptop is now thinner, lighter and packed with features to help you get more done.

Starannie zaprojektowane rozwiązanie dla użytkowników biznesowych.

Trwałość, na której można polegać: notebook Dell Latitude 12 z serii 5000 zaprojektowano pod kątem trwałości, wyposażając go w odporną na zalanie klawiaturę oraz wytrzymałą, anodyzowaną konstrukcję zawiasów. Do modeli z ekranem dotykowym można także wybrać opcjonalną, wzmocnioną stopem magnezu pokrywę wyświetlacza.

Wyjątkowy komfort połączeń: do notebooka Latitude z serii 5000 można dobrać istniejące rozwiązanie stacji dokujących z serii E lub nową stację dokującą Dell Wireless Dock, która zapewnia bezproblemowe dokowanie bezprzewodowe z dużą szybkością w technologii Intel WiGig i umożliwia zasilanie nawet dwóch zewnętrznych wyświetlaczy, klawiatury, myszy, sprzętu audio i innych urządzeń peryferyjnych bez potrzeby korzystania z kabli. Ponadto technologia Intel Pro Wireless Display (Intel Pro WiDi) pozwala użytkownikom na bezprzewodowe połączenie się z projektorami i wyświetlaczami z zastosowaniem funkcji bezpieczeństwa oraz konfiguracji, których wymaga dział IT.

Szeroki kąt otwierania: sprawną współpracę między użytkownikami ułatwiają anodyzowane zawiasy pozwalające na obrót o 180 stopni, dzięki czemu monitor i klawiaturę można rozłożyć płasko na dowolnej powierzchni.

Bezpieczny. Łatwy w zarządzaniu. Niezawodny. Notebook Latitude.

Najbezpieczniejsze na świecie notebooki biznesowe. Tylko firma Dell zapewnia całościowe szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie i skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem z jednego źródła. Rozwiązanie DDP|E chroni dane na wszystkich urządzeniach końcowych, w tym na nośnikach zewnętrznych, urządzeniach samoszyfrujących oraz w pamięci masowej w chmurze publicznej. Rozwiązanie DDP | Security Tools oferuje zaawansowane uwierzytelnianie, które chroni przed nieupoważnionym dostępem do danych. Firma Dell stosuje nowe podejście do ochrony przed szkodliwymi programami, umożliwiając zabezpieczenie danych i użytkowników przed niezaufaną zawartością za pomocą rozwiązania DDP | Protected Workspace.

Łatwe zarządzanie: Dell Latitude to najłatwiejsze w zarządzaniu notebooki na świecie, wyposażone w wyjątkowe rozszerzenia technologii vPro, które umożliwiają zdalne aktualizacje wielu systemów BIOS jednocześnie oraz usuwanie danych z dysków twardych. Wydajne funkcje zarządzania są niezbędne. Nowy, bezpłatny pakiet narzędzi do automatyzacji Dell Client Command Suite ułatwia obniżenie kosztów i poprawę wydajności przez wyeliminowanie czasochłonnych i podatnych na błędy zadań.

Wyjątkowa niezawodność, której można zaufać: rozwiązania Latitude 12 z serii 5000, bardziej trwałe niż poprzednie modele i jedne z najbardziej wytrzymałych notebooków, są poddawane intensywnym testom w celu zagwarantowania bezproblemowego działania w codziennej pracy. Zostały one wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w ulepszoną konstrukcję zawiasów. Mogą być opcjonalnie wzmocnione stopem magnezu oraz wyposażone w ekran dotykowy pokryty szkłem Corning® Gorilla® Glass NBT charakteryzującym się 10-krotnie większą odpornością na zarysowania(Oferta może zależeć od kraju i konfiguracji). Stacje dokujące i jednolite zasilacze do szóstej generacji notebooków Latitude gwarantują znakomity komfort pracy. Dodatkowo są one objęte usługami oraz pomocą techniczną klasy enterprise, aby zapewnić spokojne użytkowanie.

Skorzystaj z uaktualnienia do usługi ProSupport Plus — jedyna kompleksowa usługa pomocy technicznej, która łączy proaktywne rozwiązywanie problemów, automatyczne zapobieganie awariom i ochronę komputerów oraz tabletów. Dbamy o Twoją działalność.

Twój system jest objęty podstawową gwarancją na sprzęt1 firmy Dell. Jeśli napotkasz błąd, który jest objęty gwarancją, i którego nie da się rozwiązać zdalnie, firma Dell zaoferuje Ci wygodny sposób naprawy systemu.

Podczas dostosowywania systemu będziesz mieć dostęp do innych opcji pomocy technicznej. Najbardziej kompleksową z nich jest usługa ProSupport Plus:

ProSupport Plus to najbardziej kompleksowa usługa pomocy technicznej firmy Dell dla komputerów i tabletów. Jako jedyna usługa pomocy technicznej może zapobiec problemom jeszcze przed ich wystąpieniem. Narzędzie Dell SupportAssist wykrywa zbliżającą się awarię dysku twardego lub baterii, automatycznie tworzy zgłoszenie w systemie pomocy technicznej i informuje klienta, że nowy sprzęt jest w drodze. Ta kompleksowa usługa pomocy technicznej zapewnia też całodobowy, priorytetowy dostęp do inżynierów ds. usług ProSupport, którzy udzielają pomocy w zakresie oprogramowania i sprzętu. Oferuje także naprawy przypadkowo uszkodzonych urządzeń i możliwość zachowania dysku po wymianie, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo danych.W razie potrzeby firma Dell świadczy pomoc techniczną na miejscu u klienta3, aby naprawy zostały wykonane szybko i wygodnie. ProSupport Plus zapewnia całą niezbędną pomoc techniczną, która automatycznie skraca przerwy w działaniu systemu.

Usługa Dell ProSupport zapewnia bezpośredni dostęp do inżynierów, którzy udzielają całodobowej pomocy w razie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem. Technologia Dell SupportAssist zdalnie monitoruje komputery i tablety, generuje powiadomienia o pojawiających się problemach i automatycznie tworzy zgłoszenia w systemie pomocy. W razie potrzeby firma Dell świadczy pomoc techniczną na miejscu u klienta3, aby naprawy zostały wykonane szybko i wygodnie.

Wypadki się zdarzają, a dzięki usłudze ochrony przed przypadkowymi uszkodzeniami firmy Dell można ograniczyć przestoje w działaniu systemu. Oferujemy naprawy notebooków uszkodzonych w wyniku przepięcia elektrycznego, upuszczenia lub zalania.

Usługi konfiguracyjne firmy Dell

Sprawne wdrożenie dzięki wstępnie zainstalowanemu obrazowi niestandardowemu i akcesoriom

 • Prostsza obsługa i zarządzanie
 • Oszczędność czasu dzięki skróceniu przestojów i ograniczeniu zgłoszeń pomocy technicznej po wdrożeniu

Podstawowe akcesoria do notebooka Dell Latitude 12 z serii 5000

Uzupełnij możliwości nowego notebooka Dell Latitude 12 z serii 5000. Szukaj tych i innych znakomitych produktów podczas realizacji transakcji.

Replikator portów E-Port firmy Dell. Uzyskaj pełną funkcjonalność komputera stacjonarnego za pomocą jednego połączenia.

23-calowy monitor Dell P2314H Wyższa jakość pracy dzięki doskonałym kolorom oraz szerokim możliwościom regulacji.

Bezprzewodowa klawiatura i mysz firmy Dell — KM632. Pozbądź się plątaniny kabli ze stanowiska pracy.

Ładowana od góry torba Dell Professional. Wygodnie zabierzesz ze sobą notebooka i wszystko, czego będziesz potrzebować przez cały dzień.

DELL Latitude 12 E5250
Konfiguracja
 • Procesor Intel i5-5300U(2,3-4,0 GHz) 2 rdzenie, 4 wątki 3MB cache
 • Matryca 12,5 FHD 1366x768 wide-view, matowa
 • Grafika Intel 5500
 • Pamięć DDR3L 8192MB 1600 MT/s (możliwość rozszerzenia do 16 GB)
 • Dysk twardy 500 GB SSD (możliwość rozszerzenia/wymiany)
 • Napęd optyczny DVD+/-RW
 • Kamera HD
 • Macierz cyfrowych mikrofonów z redukcją szumu
 • Klawiatura QWERTY PL/US
 • Bateria 3-komorowa 38WHr z technologią ExpressCharge
 • Technologia Intel vPro (zwiększony poziom bezpieczeństwa)
Łączność bezprzewodowa
 • Bluetooth 4.0
Łączność przewodowa
 • USB 3.0 x3 One z Power/share
 • Gigabit Ethernet
 • Czytnik kart pamięci SD
 • Gniazdo mikrofon/słuchawki (combo)
 • Złącze stacji dokującej
System operacyjnyWindows 8.1 Professional (64-bitowy)
Gwarancja3-letnia Producenta typu NBD (Next Business Day) od daty produkcji. Naprawa u Klienta w następnym dniu roboczym.
PochodzenieDystrybucja Dell, sprzęt fabrycznie nowy
WyposażenieFabryczny zestaw: komputer, zasilacz, dokumentacja, oryginalne pudełko.
Specyfikacja CSG-EN-XX-ALL-Latitude-12-E5250-Spec-Sheet.pdf

Wybrane produkty